Być zawsze najbliżej profesjonalistów z branży, architektów, projektantów, inżynierów oraz wykonawców, usprawniając i czyniąc ich pracę przyjemniejszą – w tym właśnie celu Zakład Produkcji Farb i Lakierów Novacolor oddaje im dziś do dyspozycji bogatą bibliotekę tekstur własnych produktów dekoracyjnych, podstawowych efektów katalogowych i najmodniejszych odcieni kolorystycznych, z których można korzystać na etapie projektowania.

 

Biblioteki cyfrowe: dostępne formaty

Biblioteki są dostępne dla 3DS Max (MAT), w formacie BIM (RFA i ADSKLIB) wraz z wszystkimi odrębnymi mapami do renderowania w formacie JPG i obejmują wszystkie produkty dekoracyjne Novacolor oraz ich efekty folderowe odtworzone w różnorodnych modnych wersjach.

Biblioteki cyfrowe zostały zoptymalizowane, aby zapewnić maksymalne osiągi systemowe oraz są udostępniane również w wymiennym formacie, zarówno dla BIM, jak i CAD, dzięki czemu mogą być wykorzystywane we wszystkich środowiskach projektowania architektonicznego 3D i 2D.

Pobierz cyfrową bibliotekę tekstur

Nowości

Ta nowość ma szczególnie duże znaczenie ponieważ elementy dekoracyjne Novacolor jako pierwsze w sektorze farb i lakierów dekoracyjnych zostaną zintegrowane z technologią projektowania, która jest już powszechna na poziomie międzynarodowym.