BETONY (elewacje, ściany, fronty kuchenne, meble) – do uzyskania efektu betonów mamy 3 różne produkty:

ARCHI+BIG

Mineralny tynk dekoracyjny w proszku z dużym ziarnem do uzyskiwania strukturalnych powierzchni, idealny do industrialnych wnętrz, loftów.

Wydajność: 1,2- 1,8 kg/m2

ARCHI+CONCRETE

Mineralny tynk dekoracyjny w proszku do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz, efekt betonowej płyty lub deskowania.

Archi+Concrete – tynk mineralny w proszku do zastosowania wewnętrznego o efekcie prawdziwych płyt betonowych. Tynk jest bez ziarna, w formie sypkiej, dzięki czemu jest bardzo plastyczny, pozwala na uzyskiwanie idealnie gładkich powierzchni, ale też osiąganie struktur, takich jak efekt deskowania.

Archi+Concrete może być zastosowany na zewnątrz przy odpowiednim zabezpieczeniu produktem Fase Silossanica. Efekt różnorodnych kolorów uzyskuje się przez aplikowanie na powierzchnię produktu przecierkę Antiche Patine. Wydajność: 1,3-1,8 kg/m2 dla dwóch warstw

ARCHI+FONDO

Mineralny podkład w proszku do wnętrz.

Archi+Fondo to mineralna baza w proszku do stosowania pod mineralne tynki dekoracyjne z grupy Archi+.

Wydajność: 0,8-1 kg/m²

MARMORINO KS

Tynk mineralny na bazie wapna, proszku marmurowego, o bardzo drobnym ziarnie i satynowym połysku do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz.

MARMORINO KS tynk mineralny oparty na bazie wapna, proszku marmurowego, pigmentów naturalnych, tlenków. Produkt gotowy, barwiony według próbnika kolorów. Zastosowanie do wewnątrz i na zewnątrz. Co więcej jest to bardzo dobra baza pod inne mineralne efekty dekoracyjne takie jak: Era Veneziana lub Mirror.
Może być stosowany na:

  • Zaprawy cementowo-wapienne
  • Tynki cementowo-wapienne
  • Tynki gipsowe
  • Oddychające i paroprzepuszczalne tynki

Wydajność: 0,8-1 kg/m² w dwóch warstwach Rozcieńczanie: gotowy do użytku

MARMUR FINE/MEDIO

Tynk mineralny na bazie wapna, proszku marmurowego, o średnim/grubym ziarnie do tworzenia efektu betonu – do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz. 

MARMUR Fine (średnie ziarno)/ MARMUR Medio (grube ziarno)

Tynk dekoracyjny na bazie wapna, włoskiego proszku marmurowego, modyfikatorów reologicznych, pigmentów naturalnych i tlenków. Produkt idealnie nadający się do tworzenia efektu betonowych płyt oraz antycznych efektów – trawertyny.

W przypadku stosowania zewnętrznego zalecane zastosowanie preparatu zabezpieczającego ACQADIVETRO.
Może być stosowany na:

  • Zaprawy cementowo-wapienne
  • Tynki cementowo-wapienne
  • Tynki gipsowe
  • Oddychające i paroprzepuszczalne tynki

Wydajność1,5-2 kg/m2 dla dwóch warstw

CALCECRUDA

Wewnętrzny tynk mineralny na bazie gliny do uzyskiwania grubych struktur i wzorów.

Pomysłem stojącym za stworzeniem tego produtku była inspiracja dawnymi tynkami pokrytymi freskami, z których zaczął odpadać tynk, tworząc wyjątkowy klimat wnętrza.
CalceCruda jest nie tylko niepowtarzalnym efektem dekoracyjnym na ściany, ale ma także korzystny wpływ na zdrowie ludzi!

CalceCruda to wyjątkowy materiał na bazie gliny, w pełni ekologiczny, wolny od lotnych związków organicznych (VOC), a w dodatku pochłania do 80% rakotwórczych formaldehydów unoszących sie w powietrzu, wykorzystywanych w produkcji farb.

CalceCruda jest naturalnym materiałem, ciepłe i przyjazne kolory tworzą przytulne wnętrze, jednocześnie sprawdzając się jako dekoracja ścian w eleganckich przestrzeniach z charakterem.

Wydajność: 1.5 – 2.5 Kg/m2 w dwóch warstwach Rozcieńczanie: gotowy do użytku